Susirinkimas "on-line"- kaip prisijungti?

SKYPE – interneto telefonijos tinklas bei kompiuterinė programa, kurių pagalba galima skambinti į viso pasaulio šalis. Skambučiai tarp dviejų kompiuterių, sujungtų interneto ryšiu, yra nemokami, o skambinant iš kompiuterio į įprastą telefoną mokama už kiekvieną minutę. (plačiau žiūrėk Vikipedija)

Naujuose įrenginiuose su legalia operatyvine sistema Skype paprasta jau būna įdiegta. Jei savo įrenginyje šios programos neturite, ją nemokamai galite atsisiųsti iš https://www.skype.com/en/get-skype/

Pirmą kartą atidarius (arba atsisiuntus) Skype sekdami nurodymus turite susikurti savo Skype paskyrą.

Norėdami dalyvauti internetinės AA grupės susirinkime, prisijunkite prie savo Skype paskyros, tada paieškos laukelyje įrašykite internetinės AA grupės pavadinimą (pvz.  įrašius erdvė, (arba anoniminiai.alkoholikai) pateikiamas sąrašas kontaktų su šiuo žodžiu, mūsų atveju reikia rinktis kontaktą AA grupė "Erdvė" ). Kad būtumėte įtraukti į grupės pokalbį, dažniausia prašoma 10-15 min. iki susirinkimo pradžios atsiųsti žinutę  su tekstu- noriu dalyvauti.

Čia galite peržiūrėti patarimus, kaip įdiegti ir registruotis SKYPE
(YouTube vaizdo klipas)

ZOOM yra įrankis pokalbiams ir vaizdo konferencijoms internetu. Prisijungti prie AA susirinkimo ZOOM galite per grupės pateiktą nuorodą arba ZOOM programoje įrašę nurodytą susirinkimo ID (angl. Meeting ID).

ZOOM taip pat galima naudotis ir išmaniuosiuose įrenginuose, tiesiog spauskite grupės pateiktą nuorodą ir sekdami instrukcijas instaliuokite programėlę.

Jei nenorite instaliuoti ZOOM programos, asmeniniame kompiuteryje galite prisijungti prie susirinkimo per savo mėgiamą naršyklę. Tereikia į naršyklės paieškos laukelį nukopijuoti susirinkimo nuorodą ir neleisti (spausti „Cancel“, „Cancel“) naršyklei instaliuoti programos – gausite tiesioginę nuorodą į susirinkimą.

Čia pateikta trumpa instrukcija, kaip naudotis ZOOM programa asmeniniame kompiuteryje
(YouTube vaizdo klipas)

TOP